Webdesktop WD infokiri nr 6
27. aprill 2010

Uudised

Webware OÜ uus aadress

Märtsis kolisime Nõmmele, mõned aastad tagasi valminud Hiiu ärihoonesse aadressil Vääna 7. Uus avaram kontor on eelduseks meeskonna kasvule, aprillis liitus uus programmeerija ning ka kasutajatugi saab ühe spetsialisti juurde. Seoses kolimisega muutus ka meie telefoninumber - 66 13 900.
Asukoha kaart

Webware OÜ uus koduleht

Migreerisime seni eraldi paiknenud kodulehed webdesktop.webware.ee ja www.webware.ee ühte portaali. Uus koduleht on senistest märksa dünaamilisem ning sisaldab rohkem uudiseid Webdesktopi kohta.
Uuenenud koduleht avaneb siit

Versiooniinfo

Viimaste versioonidega on lisandunud järgmised võimalused:

Kogu versiooniinfo

Eriõigused

Webdesktop õigustesüsteem on algusest peale olnud lihtne ja konkreetne baseerudes sarjadel, allsarjadel, funktsioonidel, allfunktsioonidel või kataloogidel. Siiski on osutnud vajalikuks valikuliste õiguste andmine, näiteks töölepingute sarjas võiks iga töötaja näha enda ja ainult enda töölepingut. Selle situatsiooni lahendamiseks on võimalik konfiguratsioonifailist sisse lülitada eriõigused, mis võimaldavad iga dokumendi kaardil anda igale dokumendile eraldi konkreetse isiku jaoks konkreetne õigus. Veelgi enam - sarja, allsarja, funktsiooni või allfunktsiooni lisamise või muutmise vormile on lisandunud uus võimalus - "Anna eriõigus dokumendi lisajale" ning valik vastavate õigustega. See võimaldab kasutajatel dokumente lisada nende jaoks piiratud ligipääsuga sarjadesse ning hiljem enda lisatud dokumente kas vaadata, muuta või kustutada. Teiste lisatud dokumentidele antud sarjas ligipääs endiselt puudub. Algse näite juurde tagasi tulles loob see võimaluse nt töötaja poolsete personalialaste avalduste esitamise ühtsesse sarja nii, et ülejäänud töötajatel ei oleks võimalik sellele infole ligi pääseda.


Webware OÜ | Vääna 7, Tallinn, Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ