Webdesktop WD infokiri nr 21
15. august 2012

Uudised

Bürootöö konverents

28 augustil toimub Sokos Hotel Viru Konverentsikeskuses Tallinna Konverentside poolt korraldatav bürootöö ja dokumendihalduse aastakonverents "Kuidas masujärgse eelarvega digiajastul ellu jääda"?. Webware poolt esineb Kersti Treulich, kes räägib dokumentide säilitamisest digiajastul, seotud seadusandlusest ning elektroonilise dokumendihalduse võimalustest. Täpsem info lisatud lingil http://www.tallinnakonverentsid.ee/index.php?id=543&page=72&action=show_details&

Uued kliendid

Sõlmisime lepingud dokumendihalduse lahenduse tarneks ning juurutamiseks Kiviõli Keemiatööstusega ja Elke Grupp AS-ga.

Versiooniinfo

Viimaste versioonidega on lisandunud järgmised võimalused:

Kogu versiooniinfo

Webdesktop kohandamine

Oleme kirjutanud mitmes numbris Webdesktopil põhinevatest suurematest infosüsteemidest ning see on toonud kaasa mitmeid küsimusi Webdesktopi kohandamise kohta oma asutuse stiiliraamatuga.

Webdesktopi stiilid on hõlpsasti kohandatavad, soovi korral on võimalik töötada välja oma asutuse toonides värviskeem (skin), seda võib teha ettevõtte enda disainipartner või siis võib pöörduda meie poole. Samuti on võimalik kohandada Webdesktopi sisselogimise lehte lisades sinna näiteks asutuse logo. Avalehe kohandamise võimalused on suuremad, alustades plokkide ümberpaigutusest lõpetades logo lisamisega. Kui soovite ettevõtte stiiliga sobivat kujundust, palume ühendust võtta meie kasutajatoega.

Webware OÜ | Vääna 7, Tallinn. Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ