Webdesktop WD infokiri nr 3
22. detsember 2009

Uudised

Uus majutusserver

Detsembri alguses lisandus majutuskeskusesse uus majutusserver. Tegemist on HP Proliant DL380 G6 äriklassi serveriga, millel on dubleeritud protsessorid, kõvakettad ning isegi toiteplokid. HP Proliant seeria on maailmas üks hinnatumaid äriserverite seeriaid. Serveris on 800 GB majutuseks kasutatavat ruumi, mis on kaitstud rikete eest RAID tehnoloogiaga. Esimesed kliendikeskkonnad käivitatakse uues serveris käesoleva kuu lõpus.

Lahendus IE8 sisselogimise probleemile

Internet Explorer 8 kasutamise puhul on avaldunud mitmed vead, halvimal juhul ei ole võimalik Webdesktopi sisse logida. Tegemist on Microsofti programmeerimis- vigadega mida tootja on lubanud tulevikus parandada. Juhul, kui sisselogimine osutub võimatuks, tuleb ajutise lahendusena eemaldada turvapaik "KB976325"

Soovitame võimaluse korral kasutada Firefox veebilehitsejat.

Uued kliendid

Webware sõlmis lepingu Välisministeeriumiga dokumendihalduse tarkvara tarneks ning juurutamiseks.

Versiooniinfo

Viimaste versioonidega on lisandunud järgmised võimalused:

Kogu versiooniinfo

Aastavahetus asjaajamises

Peagi on saabumas aastalõpp, millega kaasneb ka asjaajamisaasta lõpp ning uuel asjaajamisaastal on tavaks saanud, et dokumendiregistrites hakatakse dokumente taas nr 1-st loendama, seetõttu tuleb Webdesktopi administraatoritel läbi vaadata süsteemis olevad loendurid ning vajadusel need nullida. Haldamise menüüst leiate Loendurid, kus saate neile loenduritele, mis vajavad nullimist, linnukesed ette teha ning kõge all vajutades nuppu "Nulli valitud loendurid" loendurid nullida. Loendureid saab nullida ka ükshaaval loendureid muutes.

Dokumentide loetelus tehtavad muudatused on soovitav kehtestada asjaajamisaasta algusest ning viimane aeg on need muudatused sisse viia ka Webdesktopi.

Eelmiste aastate dokumente kantakse arhivaalide loetellu ning valmistatakse ette arhiveerimiseks kolme kuu jooksul asjaajamisaasta lõppemisest, ka Webdesktopis on võimalik eelmiste aastate dokumente arhiveerida ning seda võiks sarnaselt paberdokumentidega teha samuti aasta esimeses kvartalis.

Täpsemad juhiseid nii dokumentide loetelu muutmiseks ja täiendamiseks ning arhiveerimismooduli kasutamiseks leiate Webdesktopi Abi alt avanevatest juhenditest ja meie konsultantidelt.

Jõulutervitus

Webware meeskond soovib kõigile meeldivat jõuluaega. Webware pühadetervitus avaneb siin: KLIKKA AVAMISEKS

Pühade ajal on kontor avatud 28, 29 ja 30 detsember.

Koolitused

Soodus!
  • Webdesktop peakasutaja koolitus. Webdesktop häälestamine, registrite loomine ja muutmine, töövoogude haldamine, trükimallide koostamine, asjaajamise korraldamine Webdesktop abil, erinevad Webdesktop moodulid.
  • Webdesktop koolitus asutuse juhtidele. Webdesktop võimalused, erinevad moodulid. Süstematiseeritud info haldamine, Webdesktop rakendamine asutuse juhtimisse.
  • Webdesktop kasutajate koolitus. Lõppkasutajate koolitus. Dokumentide loomine, hõlmamine, menetlemine. Info edastamine, vastuvõtmine ja otsimine.
  • Versiooniuuenduse koolitused. Reeglina mõeldud peakasutajatele aitamaks kasutusele võtta uusi võimalusi.

Koolitused viiakse reeglina läbi kliendi juures, koolituse hind on 700 kr/tund. Koolituspakkumise saamiseks palume võtta ühendust support@webware.ee

Webware OÜ | Liimi 1, Mustamäe tee, Tallinn, Telefon: +372 65 97 000 Webware OÜ