Webdesktop WD infokiri nr 24
19. detsember 2012

Uudised

Uued kliendid

Sõlmisime lepingud dokumendihalduse lahenduse tarneks ning juurutamiseks MTÜ Dokumendihaldurite Ühinguga.

Webware meeskonda asus tööle programmeerija Toomas Naadel.

Versiooniinfo

Viimaste versioonidega on lisandunud järgmised võimalused:

Kogu versiooniinfo

Asjaajamisaasta vahetus

Peagi on saabumas aastalõpp, millega kaasneb ka asjaajamisaasta lõpp ning uuel asjaajamisaastal on tavaks saanud, et dokumendiregistrites hakatakse enamus dokumente taas nr 1-st loendama, seetõttu tuleb Webdesktopi administraatoritel läbi vaadata süsteemis olevad loendurid ning vajadusel need nullida. Haldamise menüüst leiate Loendurid, kus saate neile loenduritele, mis vajavad nullimist, linnukesed ette teha ning kõige all vajutades nuppu "Nulli valitud loendurid" loendurid nullida. Loendureid saab nullida ka ükshaaval loendureid muutes.

Dokumentide loetelus tehtavad muudatused on soovitav kehtestada asjaajamisaasta algusest ning viimane aeg on need muudatused sisse viia ka Webdesktopi.

Eelmiste aastate dokumente kantakse arhivaalide loetellu ning valmistatakse ette arhiveerimiseks kolme kuu jooksul asjaajamisaasta lõppemisest, ka Webdesktopis on võimalik eelmiste aastate dokumente arhiveerida ning seda võiks sarnaselt paberdokumentidega teha samuti aasta esimeses kvartalis.

Täpsemad juhiseid nii dokumentide loetelu muutmiseks ja täiendamiseks ning arhiveerimismooduli kasutamiseks leiate Webdesktopi abi alt avanevatest juhenditest ja meie konsultantidelt.

Täpsemat infot saate küsida meie kasutajatoelt support@webware.ee. Pühade vahelisel ajal on Webware kontor suletud, kuid kasutajatoe telefon ning e-post töötavad.

Jõulutervitus

Webware kollektiiv soovib kõigile kauneid pühi ning head uut asjaajamisaastat!

Meie jõulukaart asub http://www.webware.ee/joulukaart/

Webware OÜ | Vääna 7, Tallinn. Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ