Webdesktop WD infokiri nr 46
18. detsember 2015

Uudised

Uued kliendid

Sõlmisime lepingu infohalduse lahenduse tarneks ning juurutamiseks Eesti Õdede Liiduga.

Otsime konsultanti

Otsime oma kasvavasse meeskonda konsultant-analüütikut. Täpsem info meie kodulehel http://www.webware.ee/et/toopakkumised

Tartu kontor

Sõlmisime lepingu Tartu kontori ruumide hankimiseks ja plaanime kontori avada järgmise aasta veebruaris. Kontor saab olema kesklinnas Raekoja platsi kõrval.

Versiooniinfo

Arendusversiooni 5.2.2 lisandusid viimati järgmised võimalused:

Webdesktop 5.2.2 väljastatakse jaanuar-veebruar 2016

Kogu versiooniinfo ja 5.2.2 versiooni juhendid

Kasutajatoe poole pöördumistest

Mõnda aega tagasi rakendasime paremaks kasutajatoe teenuse osutamiseks uue süsteemi, mis on meil aidanud oluliselt kiirendada hooldus- ja tugiteenust. Veelgi kiiremini leiame lahenduse kui kirjeldate kohe algses pöördumises võimalikult täpselt olukorda, nt lisate konkreetse kande id numbri, kasutaja nime, kellel probleem esineb, tegevuste kirjelduse, mis probleemini viivad, ekraanipildi ja muu olulise info, mille alusel saame kohe sisuliselt asjaga tegelema hakata.

Asjaajamisaasta vahetus

Peagi on saabumas aastalõpp, millega kaasneb ka asjaajamisaasta lõpp ning uuel asjaajamisaastal on tavaks saanud, et dokumendiregistrites hakatakse enamus dokumente taas nr 1-st loendama, seetõttu tuleb Webdesktopi administraatoritel läbi vaadata süsteemis olevad loendurid ning vajadusel need nullida. Haldamise menüüst leiate Loendurid, kus saate neile loenduritele, mis vajavad nullimist, linnukesed ette teha ning kõige all vajutades nuppu "Nulli valitud loendurid" loendurid nullida. Loendureid saab nullida ka ükshaaval loendureid muutes.

Dokumentide loetelus tehtavad muudatused on soovitav kehtestada asjaajamisaasta algusest ning viimane aeg on need muudatused sisse viia ka Webdesktopi.

Eelmiste aastate dokumente kantakse arhivaalide loetellu ning valmistatakse ette arhiveerimiseks kolme kuu jooksul asjaajamisaasta lõppemisest, ka Webdesktopis on võimalik eelmiste aastate dokumente arhiveerida ning seda võiks sarnaselt paberdokumentidega teha samuti aasta esimeses kvartalis.

Täpsemad juhiseid nii dokumentide loetelu muutmiseks kui täiendamiseks leiate Webdesktopi abi alt avanevatest juhenditest ja meie konsultantidelt.

Uue arhiveerimismooduli koolitus toimub veebruaris 2016.

Jõulutervitus

Webware kontor on suletud 22.12.2013 kuni 04.01.2014, kuid kasutajatoe telefon ning e-post töötavad.

Soovime kõigile klientidele meeldivat vana aasta lõppu!

Webware OÜ | Vääna 7, Tallinn. Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ