Webdesktop WD infokiri nr 60
21. detsember 2017

Uudised

Uued kliendid

Sõlmisime lepingu AS Tallinna Sadamaga infohaldussüsteemi tarneks ja juurutamiseks.

Webware uus Tallinna kontor

Sõlmisime lepingu uue Tallinna kontori soetamiseks ning novembri lõpus alustati uue kontorihoone rajamist meie kõrvalkrundile Vääna 11 aadressil. Praegune kontor on kahjuks kitsaks jäänud ning on müügis, kui keegi soovib tulla meie naabriks :) Ehitust saab piiluda meie kontori aknast

Versiooniinfo

Arendusversiooni 5.4.0 lisandusid viimati järgmised võimalused:

Kogu versiooniinfo ja 5.4.0 versiooni juhendid

Asjaajamisaasta vahetus

Peagi on saabumas aastalõpp, millega kaasneb ka asjaajamisaasta lõpp ning tavaks on, et dokumendiregistrites hakatakse aasta algusest dokumente taas nr 1-st loendama. Seetõttu tuleb Webdesktopi administraatoritel läbi vaadata süsteemis olevad loendurid ning vajadusel need nullida. Täpsemad juhised selleks leiab juhendist: http://support.webware.ee/doc/doku.php?id=wd:administraatorile:loendurid#loendurite_nullimine

Dokumentide loetelus tehtavad muudatused on samuti soovitav kehtestada asjaajamisaasta algusest ning sellisel juhul on hiljemalt aastalõpus vaja need muudatused sisse viia ka Webdesktopi.

Eelmiste aastate dokumente kantakse arhivaalide loetellu ning valmistatakse ette arhiveerimiseks kolme kuu jooksul asjaajamisaasta lõppemisest, ka Webdesktopis on võimalik eelmiste aastate dokumente arhiveerida ning seda võiks sarnaselt paberdokumentidega teha samuti aasta esimeses kvartalis.

Täpsemad juhiseid nii dokumentide loetelu muutmiseks kui täiendamiseks leiate Webdesktopi juhenditest, mis on leitavad aadressilt http://support.webware.ee ning Webdesktopi ülaribalt "?" ikooni alt.

Jõulutervitus

Webware kontor on suletud 25.12.2016 kuni 02.01.2017, kuid kasutajatoe telefon ning e-post töötavad tööpäevadel.

Meie jõulukaarti näeb siin.

Soovime kõigile klientidele meeldivat vana aasta lõppu ja kohtumist uuel aastal!

Webware OÜ | Vääna 7, Tallinn. Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ