Webdesktop WD infokiri nr 66
21. detsember 2018

Uudised

Infopäev

Täname kõiki infopäeval osalejaid! Pildialbumi infopäevast leiab meie Facebooki lehel https://www.facebook.com/webdesktop.ee/

Webinarid

Aeg on näidanud, et WebDesktopi võib ja saab kasutada mitmel moel, kuid edukaimad on need, kes rakendavad selle tarkvara võimalusi maksimaalselt. See omakorda nõuab administraatoritelt ehk peakasutajatelt teadmisi ja oskusi ning nende pidevat täiendamist. Oleme loomas teie toetamiseks uut enesetäiendamise süsteemi webinaride näol.
Webinarid toimuvad 2019. aasta esimesel poolaastal järgmistel aegadel ja teemadel:

Webinaridel osalemise soov palun saata sales@webware.ee Webinarid on järelvaadatavad, mis tähendab, et kui Sa ei saa webinari toimumise ajal meid jälgida, siis saad endale sobival ajal seda järgi vaadata. Või kui soovid hiljem veelkord vaadata, siis saad seda teha just Sinule sobival ajal.
Webinarid on tasulised:

Viimase töölaua administraatori koolitusel osalejatele on 15. veebruari webinar tasuta, teavitame soodustuse saajaid sellest personaalselt.

Versiooniinfo

Arendusversiooni 5.4.8 lisandusid viimati järgmised võimalused:

Kogu versiooniinfo ja 5.4.7 versiooni juhendid

Asjaajamisaasta vahetus

Peagi on saabumas aastalõpp, millega kaasneb ka asjaajamisaasta lõpp ning tavaks on, et dokumendiregistrites hakatakse aasta algusest dokumente taas nr 1-st loendama. Seetõttu tuleb Webdesktopi administraatoritel läbi vaadata süsteemis olevad loendurid ning vajadusel need nullida. Täpsemad juhised selleks leiab juhendist: http://support.webware.ee/doc/doku.php?id=wd:administraatorile:loendurid#loendurite_nullimine

Dokumentide loetelus tehtavad muudatused on samuti soovitav kehtestada asjaajamisaasta algusest ning sellisel juhul on hiljemalt aastalõpus vaja need muudatused sisse viia ka Webdesktopi.

Eelmiste aastate dokumente kantakse arhivaalide loetellu ning valmistatakse ette arhiveerimiseks kolme kuu jooksul asjaajamisaasta lõppemisest, ka Webdesktopis on võimalik eelmiste aastate dokumente arhiveerida ning seda võiks sarnaselt paberdokumentidega teha samuti aasta esimeses kvartalis.

Täpsemad juhiseid nii dokumentide loetelu muutmiseks kui täiendamiseks leiate Webdesktopi juhenditest, mis on leitavad aadressilt http://support.webware.ee ning Webdesktopi ülaribalt "?" ikooni alt.

Jõulutervitus

Webware kontor on suletud 24.12.2016 kuni 02.01.2017, kuid kasutajatoe telefon ning e-post töötavad tööpäevadel.

Meie jõulukaarti näeb siin.

Soovime kõigile klientidele meeldivat vana aasta lõppu ja kohtumist uuel aastal!

Webware OÜ | Vääna 7, Tallinn. Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ