Webdesktop WD infokiri nr 72
19. detember 2019

Jõulutervitus

Webware kontorid on suletud 23.12.2019 kuni 06.01.2020, kuid kasutajatoe telefon ning e-post töötavad tööpäevadel.

Meie jõulukaarti näeb siin.

Soovime kõigile klientidele meeldivat vana aasta lõppu ja kohtumist uuel aastal!

Uudised

Eelmisele infokirjale lisame täienduseks, et meie kasutajatoele ei ole vaja saata SK ID Solutions allkirjastamise sertifikaate, allkirjastamine majutuses toimib.

Palkame kasutajatoe juhtivkonsultandi

Ootame kasutajatoetiimiga liituma juhtivat konsultanti, kelle südameasjaks on tagada kasutajatoe maksimaalselt hea teenuse tagamine. Kui tunned et võiksid anda oma panuse lihtsalt kasutajatoe konsultandina, siis ka Sina oled oodatud.

Põhilised tööülessanded on:

Pakume:

Kandidaadilt eeldame:

Kui antud töökuulutus kõnetas just Sind , siis saada enda CV 👉 kersti@webware.ee

Asjaajamisaasta vahetus

Peagi on saabumas aastalõpp, millega kaasneb ka asjaajamisaasta lõpp ning tavaks on, et dokumendiregistrites hakatakse aasta algusest dokumente taas nr 1-st loendama. Seetõttu tuleb Webdesktopi administraatoritel läbi vaadata süsteemis olevad loendurid ning vajadusel need nullida. Täpsemad juhised selleks leiab juhendist: http://support.webware.ee/doc/doku.php?id=wd:administraatorile:loendurid#loendurite_nullimine

Dokumentide loetelus tehtavad muudatused on samuti soovitav kehtestada asjaajamisaasta algusest ning sellisel juhul on hiljemalt aastalõpus vaja need muudatused sisse viia ka Webdesktopi.

Eelmiste aastate dokumente kantakse arhivaalide loetellu ning valmistatakse ette arhiveerimiseks kolme kuu jooksul asjaajamisaasta lõppemisest, ka Webdesktopis on võimalik eelmiste aastate dokumente arhiveerida ning seda võiks sarnaselt paberdokumentidega teha samuti aasta esimeses kvartalis.

Täpsemad juhiseid nii dokumentide loetelu muutmiseks kui täiendamiseks leiate Webdesktopi juhenditest, mis on leitavad aadressilt http://support.webware.ee ning Webdesktopi ülaribalt "?" ikooni alt.

Webware OÜ | Vääna 11/3-18, Tallinn. Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ