Webdesktop WD infokiri nr 74
17. märts 2020

Webdesktop tasuta lisalitsentsid eriolukorra ajaks

Hea WebDesktopi kasutaja!

Anname võimaluse laiendada WebDesktopi kasutajate ringi nii, et saate eriolukorra ajaks tasuta lisalitsentsid. See tähendab, et loote niipalju kasutajakontosid kui vaja ning eriolukorra lõpuni ei kaasne täiendavat ostu-, rendi- ega hooldustasu. Tasuta litsentside käikuvõtmiseks saatke vastav teavitus meie kasutajatoele.

Kui teil ei õnnestu kasutajad lisada, siis palun võtke ühendust meie kasutajatoega, kes vastavad piirangud teie keskkonnast eemaldavad.

E-post: support@webware.ee
Telefon: 66 13 900

Webdesktop efektiivsem kasutamine kaugtöös

Teeme käesolevaga kõigile klientidele kättesaadavaks 2019. aastal toimunud veebiseminarid, et saaksite ideid, kuidas WebDesktopi häälestada ja kasutusele võtta tagamaks paberivaba asjaajamist ja kogu info oleks ühes keskkonnas kõigile kättesaadav. Vaadake neid veebiseminare mõeldes kastist välja ehk, et kus saaks veel räägitud võimalusi rakendada.

15.02.2019 "Dokumendiloome" https://youtu.be/m2a_kNM89zY

Eraldi failidena on lisatud lihtsad juhised ja kommentaarid veebiseminar käsitletud teemade kohta, samuti küsimuste vastused ja viited.

15.03.2019 "Personaliga seotud info ja dokumendid" https://youtu.be/SSvg6q61Vp0

Eraldi failina on juurde lisatud seminaril käsitletud teemad ja mõningad juhised administraatoritele.

12.04.2019 "Juhtkonna ja juhtimise toetamine" https://youtu.be/-G1oh4V7G_8

Toome seminarilt välja paar teemat ja nende kohta juhenditele lingid.


17.05.2019 "Hanked, nendega seotud info ja dokumendid" https://youtu.be/DCTlyDpsjGs

14.06.2019 "Kuidas EDHSi oma majas maha müüa?" https://youtu.be/AxmJVYrV1LE

Kasutage maksimaalselt suunamiste funktsionaalsust ja selle võimalusi, see annab hea võimaluse kiirelt infot edastada, kooskõlastada, dokumente allkirjastada. Vaadake veebiseminare, need avardavad teie silmaringi ja panevad mõtte tööle ;)

Kui vajate ideede realiseerimisel abi ja teie peakasutaja(te)l ehk töölaua administraatori(te)l on ajalist ressurssi võite kaaluda ka lisajuurutust, uute võimaluste käikuvõtmisel WebDesktopi seadistamise koolitamist ja täiendavat nõustamist, siis siinkohal saavad meie koolitajad/juurutujad olla teile abiks. Seda me tasuta kahjuks organiseerida ei saa ning siin kehtib tunnipõhine tasu arvestamine. Palun oma soov esitada ülaltoodud kasutajatoe kontaktidel - sealt suunatakse see edasi ja leitakse konsultant, kes teiega ise ühendust võtab. Kõike seda saab teha kaugelt nt Skype vahendusel vastavalt meie konsultantide ajaplaani võimalustele.

Loodame, et meiepoolne panus aitab teil Webdesktopi kaudu organiseerida kaugtööd ja töödejuhtimist ning teie kasutajaskond on maksimaalselt toetatud.

Webware kontorid

Webware mõlemad kontorid on eriolukorra ajal suletud. Töötame kodukontoritest ja töö seisma ei jää, saame kõik kaugelt ära teha, kaasa arvatud juurutused-koolitused-koosolekud.

Soovime ka teile edukat kodukontoris töötamist!

Webware OÜ | Vääna 11/3-18, Tallinn. Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ