Webdesktop WD infokiri nr 14
2. mai 2011

Uudised

Uued kliendid

Sõlmisime lepingu dokumendihalduse tarkvara tarneks ning juurutamiseks Tiigrihüppe SA-ga.

Tarkvara uuendused

Hiljuti on valminud populaarsete veebilehitsejate Firefox versioon 4 ja Internet Exploreri versioon 9, samuti on aasta algusest kasutusel uus ID kaardi tarkvara. Webdesktop töötab kõigi nende komponentidega, v.a. uue ID kaardiga (väljastatud alates jaan 2011) ei toimi hetkel serveripõhine digiallkirjastamine. Kuni lahenduse saabumiseni palume selleks kasutada Java otseediteerimise vahendusel Digidoc programmi.

Versiooniinfo

Viimaste versioonidega on lisandunud järgmised võimalused:

Kogu versiooniinfo

Klienditeeninduse küsitluse kokkuvõte

Täname kõiki, kes vastasid klienditeeninduse küsitlusele. Saime väga väärtuslikku tagasisidet ning kommentaarides oli välja toodud mitmeid kitsaskohti, mida püüame parandada. Tulevikus saavad küsitlused toimuma kaks korda aastas ning palume julgemalt kasutada vabateksti kommentaari vormi, et oma mõtetest meile märku anda. Kokku vastas 64% kasutajatest, hinnati skaalal 1 (halvim) kuni 5 (parim) ja tulemused on järgmised:

KüsimusKeskmine hinneEnim antud hinne
Olen saanud WD kasutajatoelt asjatundlikku ja professionaalset nõu4,55
Pöördun hea meelega Webdesktop kasutajatoe poole 4,65
Vastus pöördumisele saabub piisavalt kiiresti 4,34
Vastus lahendab probleemi 4,34
Webdesktop kasutajatugi on sõbralik ning soovitab lahendusi 4,65
Saan vastused kõikidele küsimustele4,45
Olen rahul infokirja sisuga 4,24

Mitmed ettepanekud olid seotud infokirja sisuga, kirjutame nüüd Webdesktop muudatused pikemalt lahti ning lisame keerukamatel juhtudel näitlike ekraanipilte. Samuti on plaanis aasta teises pooles korraldada Webdesktop infopäev, nagu ka mitmed soovisid.

Tegeleme järjepidevalt teeninduskvaliteedi tõstmisega ning kõik Teie tähelepanekud on oodatud ka küsitlusvälistel aegadel aadressil info@webware.ee


Webware OÜ | Vääna 7, Tallinn. Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ