Webdesktop WD infokiri nr 75
14. mai 2020

Webdesktop kasutajatoest

Hea Webdesktopi kasutaja!

Alustame seekordset infokirja tõdemusega, et eelmise aasta jooksul on kohati näidatud üles rahulolematust meie kasutajatoega. Probleemid on tekkinud peamiselt selle pinnalt, et kasutajatoelt oodatakse mõnikord teie keskkondades ise häälestuste tegemist ehk sisuliselt peakasutaja rolli täitmist.

Sellega seoses soovime meelde tuletada, mis on meie kasutajatoe ehk hooldus- ja tugiteenuse sisu:

Meil on hea meel siiski öelda, et soovi korral on meil võimalik teile ka administreerimise teenust osutada ning olla teie asutuses Webdesktopi peakasutaja rolli täitjaks. Sellise soovi korral võtke palun kasutajatoega ühendust, et sõlmida vastavad kokkulepped tunnitasu alusel teenuse osutamiseks.

Tuletame siinkohal meelde ka kitsaskohti, mis meie kasutajatoe teenuse osutamist raskendavad, ent kus just teil on võimalik see lihtsamaks ning seega ka teile vajalike lahenduste leidmise kiiremaks muuta:

Meie kasutajatoe tiimi kuuluvad:

Kasutajatoega saab ühendust telefonil 661 3900 ja e-posti aadressil support@webware.ee.

Oma teadmiste ja oskuste värskendamiseks ja täiendamiseks soovitame peakasutajatel tutvuda Webdesktopi webinaridega, mis on kättesaadavad eelmises infokirjas Kui aga tunnete, et vajate põhjalikumat ja personaalsemat lähenemist, siis palume ühendust võtta meie juurutus- ja koolitustiimiga.

Juurutus- ja koolitustiimi pakutavate koolituste sisu lähtub eelkõige organisatsiooni vajadustest:

Teie tehtav investeering oleneb koolitatavate arvust ning koolitaja ajakulust. Teie juures toimuvate koolituste puhul lisanduvad transpordikulu ja maksumusele lisandub käibemaks.

Meie koolitustiimi kuuluvad:

Koolitustiimiga saab ühendust e-posti aadressil juurutus@webware.ee

Võta meiega ühendust ja leiame koos koolituseks parima lahenduse!

Uudised

Uued kliendid

Sõlmisime lepingud AS Eesti Gaasiga ja SA Keskkonnainvesteeringute Keskusega.

Uued töötajad

Märtsis-aprillis liitusid Webware tiimiga projektijuht Taavi Pettai, arendaja Koit Vilbas ja kasutajatoe konsultandid Sandra Selge ning Maria Tasmuth.

Php 7.4

Webdesktop on nüüd PHP 7.4 ühilduv, mis tähendab, et suveks plaanime ära uuendada kõik keskkonnad ning seejuures teha kõikide klientide juures ka operatsioonisüsteemi uuendused viimasele Debiani versioonile. Uuendused on vajalikud, et tagada turvapaikade olemasolu ning teisest küljest annavad mõningast kiiruse kasvu. Uuendamise aja lepime iga kliendiga eraldi kokku, eeldatavalt on katkestuse pikkus sõltuvalt andmebaasi mahust 4..12 tundi. Esimestel klientidel on juba uuendused tehtud.

Versiooniinfo

Arendusversiooni 5.5.12 lisandusid viimati järgmised võimalused:

Kogu versiooniinfo ja juhendid administraatorile

Webware OÜ | Vääna 11/3-18, Tallinn. Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ