Webdesktop WD infokiri nr 35
4. september 2014

Uudised

Uued kliendid

Sõlmisime lepingud dokumendihalduslahenduse juurutamiseks ja tarneks OÜ Utilitasega ja AS Medicumiga. Võitsime Tartu Ülikooli riigihanke dokumendi- haldussüsteemi tarnimiseks ja juurutamiseks.

Webware majutuskeskuse laiendus

Augusti lõpus lisandus Webdesktop serverikeskusesse 30 TB andmemahtu ja võimas HP MSA 2040 kettakast, mis on ühendatud meie serveritega 8 Gb/sek kiirusega fiiberoptiliste kaartidega. Klientide jaoks tähendab see veelgi kiiremat dokumentide ja failide laadimist.

Versiooniinfo

Arendusversiooni 5.0.2 lisandusid viimati järgmised võimalused:

Versioon 5.0.1 väljastati 04. septembril ja on juba paigaldatud enamike majutusteenuse kasutajate keskkondadesse. Oma serverit kasutatavate klientide keskkondadesse jõuab uus versioon järgmise nädala jooksul või siis vastavalt kokkulepetele. Kogu versiooniinfo

BDOC tugi

Webdesktopis on BDOC toest realiseeritud hetkel:

Serveripõhine allkirjastamine eeldab Sertifitseerimiskeskuse poolset tarkvaraarendust, meile teadaolevalt plaanib Sertifitseerimiskeskus vastava võimalusega teegi väljastada septembri jooksul.

Varukoopiate kontroll

Oleme viimastel kuudel mitmel puhul avastanud, et kliendi serveris varukoopiate tegemine ei toimi. Juhime tähelepanu, et kliendi serveris vastutab varukoopiate eest klient ning palume kõigil kontrollida, kas teie andmetest on igapäevased varukoopiad olemas. Lisaks tuleks kontrollida kas varukoopiatest on ka võimalik taastada.

Webware OÜ | Vääna 7, Tallinn. Telefon: +372 66 13 900 Webware OÜ